€ 81,85
€ 119,35
Voordeligst€ 153,05
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Carolina Herrera Good Girl
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 153,05
| Artikel | Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | Good Girl |
| EAN | 8411061026342 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Praliné, Kaneel, Bulgaarse roos, Oranjebloesem, Jasmijn |
| Prijs per eenheid | € 191,31 per 100 ml |