€ 93,75
€ 137,30
Voordeligst€ 175,65
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Glam
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 175,65
| Artikel | Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Glam Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | Good Girl Very Good Girl Glam |
| EAN | 8411061058459 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Vetiver, Bittere amandel, Lelie, Bourbon vanille, Roos |
| Prijs per eenheid | € 219,56 per 100 ml |