€ 89,70
€ 130,45
Voordeligst€ 167,35
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 89,70
| Artikel | Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | Good Girl Very Good Girl |
| EAN | 8411061041659 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Vetiver, Wilde bessen, Lychee, Lelie, Vanille, Roos |
| Prijs per eenheid | € 299,00 per 100 ml |