Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Calvin Klein CK Free Men
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 41,00
| Artikel | Calvin Klein CK Free Men Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Calvin Klein |
| Collectie | CK Free Men |
| EAN | 3616302015580 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Absint, Jeneverbes, Suède, Tabaksbladeren, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 41,00 per 100 ml |