Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Burberry Goddess Intense
Eau de parfum navulling - 150 ml
Eau de parfum navulling - 150 ml
€ 172,00
| Artikel | Burberry Goddess Intense Eau de parfum navulling 150 ml |
| Merk | Burberry |
| Collectie | Goddess Intense |
| EAN | 3616304967146 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulling |
| Volume | 150 ml |
| Verpakking | Navulling |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 114,67 per 100 ml |