Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Bobbi Brown Hydrating
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
Oogcrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 67,00
| Artikel | Bobbi Brown Hydrating Oogcrème 15 ml |
| Merk | Bobbi Brown |
| Collectie | Hydrating |
| EAN | 0716170079431 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Oogcrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Prijs per eenheid | € 446,67 per 100 ml |