€ 25,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Deo Pure
Deodorant stick (oud) - Alle huidtypes - 40 ml
Deodorant stick (oud) - Alle huidtypes - 40 ml
€ 25,99
| Artikel | Biotherm Deo Pure Deodorant stick (oud) 40 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Deo Pure |
| EAN | 3367729018974 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Deodorant stick (oud) |
| Volume | 40 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 64,98 per 100 ml |