€ 39,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Aquasource
Serum - Alle huidtypes - 50 ml
Serum - Alle huidtypes - 50 ml
€ 39,99
| Artikel | Biotherm Aquasource Serum 50 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Aquasource |
| EAN | 3614272537385 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Vloeibaar |
| Prijs per eenheid | € 79,98 per 100 ml |