Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Aquasource
Gezichtsserum - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtsserum - Alle huidtypes - 50 ml
€ 65,00
| Artikel | Biotherm Aquasource Gezichtsserum 50 ml |
| Merk | Biotherm |
| Collectie | Aquasource |
| EAN | 3605540873854 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsserum |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Serum |
| Prijs per eenheid | € 130,00 per 100 ml |