-21%
Biotherm Homme
Rasage
Scheergel - Normale huid - 150 ml
€ 20,53
Adviesprijs € 25,99Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Biotherm Homme Rasage
Scheergel - Normale huid - 150 ml
Scheergel - Normale huid - 150 ml
€ 20,53
| Artikel | Biotherm Homme Rasage Scheergel 150 ml |
| Merk | Biotherm Homme |
| Collectie | Rasage |
| EAN | 3367729017236 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Scheergel |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Normale huid |
| Texture | Gel |
| Prijs per eenheid | € 13,69 per 100 ml |