€ 152,00
Voordeligst€ 206,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Giorgio Armani Sì Intense
Eau de parfum navulbaar - 50 ml
Eau de parfum navulbaar - 50 ml
€ 152,00
| Artikel | Giorgio Armani Sì Intense Eau de parfum navulbaar 50 ml |
| Merk | Giorgio Armani |
| Collectie | Sì Intense |
| EAN | 3614273734790 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum navulbaar |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Chypre |
| Geurnoten | Bourbon vanille, Zwarte bes |
| Prijs per eenheid | € 304,00 per 100 ml |