€ 102,99
€ 152,00
Voordeligst€ 206,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Giorgio Armani Sì Passione Intense
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 102,99
| Artikel | Giorgio Armani Sì Passione Intense Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Giorgio Armani |
| Collectie | Sì Passione Intense |
| EAN | 3614274151008 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Verpakking | Navulbare spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 343,30 per 100 ml |