Witlof Skincare
Nourishing Facial Cream
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 17,80
Voordeligst€ 35,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Witlof Skincare Nourishing Facial Cream
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 15 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 15 ml
€ 17,80
| Artikel | Witlof Skincare Nourishing Facial Cream Gezichtscrème 15 ml |
| Merk | Witlof Skincare |
| Collectie | Nourishing Facial Cream |
| EAN | 8719326480237 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 15 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 118,67 per 100 ml |