Witlof Skincare
Cleansing Mousse
Gezichtsreiniger - Gevoelige huid, Droge huid, Alle huidtypes - 150 ml
€ 15,95
Voordeligst€ 34,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Witlof Skincare Cleansing Mousse
Gezichtsreiniger - Gevoelige huid, Droge huid, Alle huidtypes - 150 ml
Gezichtsreiniger - Gevoelige huid, Droge huid, Alle huidtypes - 150 ml
€ 34,95
| Artikel | Witlof Skincare Cleansing Mousse Gezichtsreiniger 150 ml |
| Merk | Witlof Skincare |
| Collectie | Cleansing Mousse |
| EAN | 8719326480213 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtsreiniger |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Gevoelige huid, Droge huid, Alle huidtypes |
| Texture | Mousse, Schuim |
| Verpakking | Pomp |
| Prijs per eenheid | € 23,30 per 100 ml |