Witlof Skincare
Balancing Toner
Toner - Alle huidtypes - 50 ml
€ 14,95
Voordeligst€ 29,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Witlof Skincare Balancing Toner
Toner - Alle huidtypes - 50 ml
Toner - Alle huidtypes - 50 ml
€ 14,95
| Artikel | Witlof Skincare Balancing Toner Toner 50 ml |
| Merk | Witlof Skincare |
| Collectie | Balancing Toner |
| EAN | 8719326480268 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Toner |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Tonic |
| Verpakking | Travel Spray |
| Prijs per eenheid | € 29,90 per 100 ml |