€ 102,00
€ 139,01
Voordeligst€ 151,01
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Viktor & Rolf Spicebomb
Eau de Toilette - 150 ml
Eau de Toilette - 150 ml
€ 151,01
| Artikel | Viktor & Rolf Spicebomb Eau de Toilette 150 ml |
| Merk | Viktor & Rolf |
| Collectie | Spicebomb |
| EAN | 3605521820891 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 150 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Roze peper, Vetiver, Kaneel, Saffraan, Bergamot, Tabak, Leer, Paprikapoeder, Elemi, Grapefruit |
| Prijs per eenheid | € 100,67 per 100 ml |