€ 94,00
€ 138,00
€ 186,00
Voordeligst€ 186,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Viktor & Rolf Flowerbomb
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 186,00
| Artikel | Viktor & Rolf Flowerbomb Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Viktor & Rolf |
| Collectie | Flowerbomb |
| EAN | 3614274081183 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 186,00 per 100 ml |