Valentino
Voce Viva
Eau de Parfum - 100 ml
€ 135,00
Voordeligst€ 182,99
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Valentino Voce Viva
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 182,99
| Artikel | Valentino Voce Viva Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Valentino |
| Collectie | Voce Viva |
| EAN | 3614273073899 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Bergamot, Vanille, Gardenia, Oranjebloesem, Mandarijn |
| Prijs per eenheid | € 182,99 per 100 ml |