-21%
€ 21,29
Adviesprijs € 26,95Je bespaart 21%
Voordeligst€ 21,29
Adviesprijs € 26,95Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/5a/56/14/1750113366/Ted-Sparks---Diffuseur-de-Batons-parfumes---Moss-et-bois-de-santal.jpg?ts=1750113366)
Ted Sparks Moss & Sandalwood
Diffuser - 200 ml
Diffuser - 200 ml
€ 21,29
| Artikel | Ted Sparks Moss & Sandalwood Diffuser 200 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Moss & Sandalwood |
| EAN | 8720512262483 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Diffuser |
| Volume | 200 ml |
| Prijs per eenheid | € 10,65 per 100 ml |