Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a8/ab/04/1754952020/768614102021_0.jpg?ts=1754952020)
Shiseido Zen
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 142,00
| Artikel | Shiseido Zen Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Zen |
| EAN | 0768614102021 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 142,00 per 100 ml |