Voordeligst€ 195,00
€ 230,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/9a/bc/c4/1754951809/768614214472_0.jpg?ts=1754951809)
Shiseido Bio-Performance Skin Hiforce
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 195,00
| Artikel | Shiseido Bio-Performance Skin Hiforce Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Shiseido |
| Collectie | Bio-Performance Skin Hiforce |
| EAN | 0768614214472 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 390,00 per 100 ml |