€ 99,00
€ 193,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Prada Paradoxe Virtual Flower
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 172,00
| Artikel | Prada Paradoxe Virtual Flower Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Prada |
| Collectie | Paradoxe Virtual Flower |
| EAN | 3614274000788 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Verpakking | Navulling |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 172,00 per 100 ml |