-20%
Rabanne
Lady Million Royal
Eau de Parfum - 80 ml
€ 60,96
Adviesprijs € 76,20Je bespaart 20%
€ 86,96
Adviesprijs € 108,70Je bespaart 20%
Voordeligst€ 111,64
Adviesprijs € 139,55Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Rabanne Lady Million Royal
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 111,64
| Artikel | Rabanne Lady Million Royal Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Rabanne |
| Collectie | Lady Million Royal |
| EAN | 3349668617173 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Witte bloemen, Houtnoten, Granaatappel |
| Prijs per eenheid | € 139,55 per 100 ml |