€ 61,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Narciso Rodriguez All of Me
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 61,00
| Artikel | Narciso Rodriguez All of Me Bodylotion 200 ml |
| Merk | Narciso Rodriguez |
| Collectie | All of Me |
| EAN | 3423222081409 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Prijs per eenheid | € 30,50 per 100 ml |