€ 13,00
€ 13,00
Voordeligst€ 13,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Nanoil Hair mask
Haarmasker - Alle huidtypes - 300 ml
Haarmasker - Alle huidtypes - 300 ml
€ 13,00
| Artikel | Nanoil Hair mask Haarmasker 300 ml |
| Merk | Nanoil |
| Collectie | Hair mask |
| EAN | 5905669547062 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarmasker |
| Volume | 300 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Emulsie |
| Verpakking | Sample |
| Prijs per eenheid | € 4,33 per 100 ml |