€ 49,00
€ 69,00
Voordeligst€ 96,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Legend Spirit
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 69,00
| Artikel | Montblanc Legend Spirit Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Legend Spirit |
| EAN | 3386460074834 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 138,00 per 100 ml |