€ 50,00
€ 68,00
Voordeligst€ 95,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Montblanc Legend Red
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 95,00
| Artikel | Montblanc Legend Red Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Legend Red |
| EAN | 3386460127950 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Citrus |
| Geurnoten | Salie, Ceder, Mahoniehout, Citrus, Jeneverbes, Tonkabonen, Kardemom |
| Prijs per eenheid | € 95,00 per 100 ml |