-20%
€ 55,20
Adviesprijs € 69,00Je bespaart 20%
€ 73,60
Adviesprijs € 92,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 95,20
Adviesprijs € 119,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Michael Kors Pour Homme
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 55,20
| Artikel | Michael Kors Pour Homme Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Michael Kors |
| Collectie | Pour Homme |
| EAN | 0850049716154 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Verstuiver |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Prijs per eenheid | € 184,00 per 100 ml |