€ 22,00
€ 39,00
€ 55,00
Voordeligst€ 75,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/70/71/18/1752731220/Marie-Stella-Maris-Fragrance-Sticks-Rock-Roses---Refill-750ml.jpg?ts=1752731220)
Marie-Stella-Maris No.10 Rock Roses
Geurstokjes - 750 ml
Geurstokjes - 750 ml
€ 75,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris No.10 Rock Roses Geurstokjes 750 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | No.10 Rock Roses |
| EAN | 8720701163676 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Geurstokjes |
| Volume | 750 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Ceder, Amber, Bergamot, Muskus, Sinaasappel, Jasmijn, Leer, Roos, Kasjmier |
| Prijs per eenheid | € 10,00 per 100 ml |