€ 39,00
Voordeligst€ 75,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marie-Stella-Maris No.12 Objets d’Amsterdam
Geurkaars - 750 ml
Geurkaars - 750 ml
€ 75,00
| Artikel | Marie-Stella-Maris No.12 Objets d’Amsterdam Geurkaars 750 ml |
| Merk | Marie-Stella-Maris |
| Collectie | No.12 Objets d’Amsterdam |
| EAN | 8720701163645 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Geurkaars |
| Volume | 750 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Salie, Hout, Amber, Bergamot, Muskus, Vanille, Rozenblaadjes, Lavendel, Sinaasappel, Citroen, Groene thee |
| Prijs per eenheid | € 10,00 per 100 ml |