-21%
€ 113,76
Adviesprijs € 144,00Je bespaart 21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/2b/1e/08/1744929251/3616305033055.jpg?ts=1744929251)
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 113,76
| Artikel | Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Marc Jacobs |
| Collectie | Daisy Wild Eau So Intense |
| EAN | 3616305033055 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 113,76 per 100 ml |