Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Marc Jacobs Daisy Eau So Intense
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 139,00
| Artikel | Marc Jacobs Daisy Eau So Intense Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Marc Jacobs |
| Collectie | Daisy Eau So Intense |
| EAN | 3616301776024 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Aardbei, Mos, Honing, Vanille, Peer, Roos |
| Prijs per eenheid | € 139,00 per 100 ml |