€ 11,95
Voordeligst€ 10,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lee Stafford Coco Loco
Haarmist - Alle huidtypes - 150 ml
Haarmist - Alle huidtypes - 150 ml
€ 11,95
| Artikel | Lee Stafford Coco Loco Haarmist 150 ml |
| Merk | Lee Stafford |
| Collectie | Coco Loco |
| EAN | 5060282703605 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarmist |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 7,97 per 100 ml |