Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Teint Idole Ultra Wear
Foundation - 30 ml
Foundation - 30 ml
€ 61,00
| Artikel | Lancôme Teint Idole Ultra Wear Foundation 450W - W |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Teint Idole Ultra Wear |
| Kleur | 450W - W |
| EAN | 3614273676052 |
| Categorie | Gezichtsmake-up |
| Producttype | Foundation |
| Volume | 30 ml |
| Prijs per eenheid | € 203,33 per 100 ml |