-21%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Idôle Skin
Foundation - 30 ml
Foundation - 30 ml
€ 43,44
| Artikel | Lancôme Idôle Skin Foundation 50W |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Idôle Skin |
| Kleur | 50W |
| EAN | 3614274344868 |
| Categorie | Gezichtsmake-up |
| Producttype | Foundation |
| Volume | 30 ml |
| Prijs per eenheid | € 144,80 per 100 ml |