€ 20,01
Voordeligst€ 66,01
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Lancôme Hydra Zen Gel Cream
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
Dagcrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 66,01
| Artikel | Lancôme Hydra Zen Gel Cream Dagcrème 50 ml |
| Merk | Lancôme |
| Collectie | Hydra Zen Gel Cream |
| EAN | 3614274158465 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Dagcrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 132,02 per 100 ml |