€ 59,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a9/3b/cd/1741131281/3616303450144.jpg?ts=1741131281)
Lancaster Sun Perfect
Zonnefluïde - Alle huidtypes - 30 ml
Zonnefluïde - Alle huidtypes - 30 ml
€ 59,00
| Artikel | Lancaster Sun Perfect Zonnefluïde 30 ml |
| Merk | Lancaster |
| Collectie | Sun Perfect |
| EAN | 3616303450144 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Zonnefluïde |
| Volume | 30 ml |
| SPF | 50 |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 196,67 per 100 ml |