€ 37,00
Voordeligst€ 49,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Joop! Jump
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 37,00
| Artikel | Joop! Jump Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Joop! |
| Collectie | Jump |
| EAN | 3414200640015 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Citrus |
| Geurnoten | Vetiver, Muskus, Grapefruit, Rozemarijn, Karwij, Tonkabonen, Koriander, Heliotroop |
| Prijs per eenheid | € 37,00 per 100 ml |