€ 51,00
€ 67,00
Voordeligst€ 93,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jimmy Choo Man Blue
Eau de Toilette - 50 ml
Eau de Toilette - 50 ml
€ 67,00
| Artikel | Jimmy Choo Man Blue Eau de Toilette 50 ml |
| Merk | Jimmy Choo |
| Collectie | Man Blue |
| EAN | 3386460072588 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Bergamot, Vanille, Ambergris, Zwarte peper, Ceder |
| Prijs per eenheid | € 134,00 per 100 ml |