€ 53,50
€ 74,50
Voordeligst€ 108,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jimmy Choo Blossom
Eau de Parfum - 40 ml
Eau de Parfum - 40 ml
€ 53,50
| Artikel | Jimmy Choo Blossom Eau de Parfum 40 ml |
| Merk | Jimmy Choo |
| Collectie | Blossom |
| EAN | 3386460066297 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 40 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 133,75 per 100 ml |