-20%
€ 50,00
Adviesprijs € 62,50Je bespaart 20%
€ 75,20
Adviesprijs € 94,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 102,40
Adviesprijs € 128,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jimmy Choo I WANT CHOO Forever
Eau de Parfum - 60 ml
Eau de Parfum - 60 ml
€ 75,20
| Artikel | Jimmy Choo I WANT CHOO Forever Eau de Parfum 60 ml |
| Merk | Jimmy Choo |
| Collectie | I WANT CHOO Forever |
| EAN | 3386460129886 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Geurfamilie | Chypre |
| Geurnoten | Roze peper, Vetiver, Amber, Kers, Mos, Vanille, Jasmijn sambac, Tonkabonen, Roos |
| Prijs per eenheid | € 125,33 per 100 ml |