€ 108,90
Voordeligst€ 149,80
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum
Parfum - 125 ml
Parfum - 125 ml
€ 149,80
| Artikel | Jean Paul Gaultier Le Beau Le Parfum Parfum 125 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Le Beau Le Parfum |
| EAN | 8435415062190 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 125 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Geurfamilie | Houtachtig |
| Geurnoten | Kokos, Tonkabonen, Sandelhout |
| Prijs per eenheid | € 119,84 per 100 ml |