€ 72,00
€ 98,00
Voordeligst€ 134,90
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Jean Paul Gaultier Classique
Eau de Toilette - 100 ml
Eau de Toilette - 100 ml
€ 134,90
| Artikel | Jean Paul Gaultier Classique Eau de Toilette 100 ml |
| Merk | Jean Paul Gaultier |
| Collectie | Classique |
| EAN | 8435415011341 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Vanille, Oranjebloesem, Gember |
| Prijs per eenheid | € 134,90 per 100 ml |