€ 89,00
€ 124,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Gucci Bloom
Eau de parfum intense - 50 ml
Eau de parfum intense - 50 ml
€ 124,00
| Artikel | Gucci Bloom Eau de parfum intense 50 ml |
| Merk | Gucci |
| Collectie | Bloom |
| EAN | 3616304249709 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 50 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Peer, Kokos, Sinaasappel, Mandarijn, Jasmijn, Gember, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 248,00 per 100 ml |