Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Estée Lauder Bronze Goddess
Eau fraiche - 100 ml
Eau fraiche - 100 ml
€ 112,00
| Artikel | Estée Lauder Bronze Goddess Eau fraiche 100 ml |
| Merk | Estée Lauder |
| Collectie | Bronze Goddess |
| EAN | 0887167466142 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau fraiche |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Bergamot |
| Prijs per eenheid | € 112,00 per 100 ml |