-20%
€ 57,60
Adviesprijs € 72,00Je bespaart 20%
€ 88,00
Adviesprijs € 110,00Je bespaart 20%
Voordeligst€ 113,60
Adviesprijs € 142,00Je bespaart 20%
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Elie Saab Elixir
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 57,60
| Artikel | Elie Saab Elixir Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Elie Saab |
| Collectie | Elixir |
| EAN | 7640233341391 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Benzoë, Iris, Mirre, Mandarijn, Amberhout, Neroli |
| Prijs per eenheid | € 192,00 per 100 ml |