€ 50,00
€ 68,00
Voordeligst€ 88,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dsquared2 Wood pour Femme
Eau de Toilette - 30 ml
Eau de Toilette - 30 ml
€ 50,00
| Artikel | Dsquared2 Wood pour Femme Eau de Toilette 30 ml |
| Merk | Dsquared2 |
| Collectie | Wood pour Femme |
| EAN | 8011003845569 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Witte houtsoorten, Magnolia, Ceder, Lelietje-van-dalen, Osmanthus, Jasmijn, Siciliaanse mandarijn, Ambroxan |
| Prijs per eenheid | € 166,67 per 100 ml |