€ 135,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana The One Gold
Eau de parfum intense - 75 ml
Eau de parfum intense - 75 ml
€ 172,00
| Artikel | Dolce & Gabbana The One Gold Eau de parfum intense 75 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | The One Gold |
| EAN | 8057971188680 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum intense |
| Volume | 75 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 229,33 per 100 ml |