Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Dolce & Gabbana Dolce Blue Jasmine
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 98,00
| Artikel | Dolce & Gabbana Dolce Blue Jasmine Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Dolce & Gabbana |
| Collectie | Dolce Blue Jasmine |
| EAN | 8057971187997 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Citrus, Bergamot, Muskus, Peer, Houtnoten |
| Prijs per eenheid | € 196,00 per 100 ml |