€ 59,01
€ 78,99
Voordeligst€ 124,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
Wil je advies of dit product in de winkel ophalen?

Diesel Only The Brave Tattoo
Eau de Toilette - 35 ml
Eau de Toilette - 35 ml
€ 59,01
| Artikel | Diesel Only The Brave Tattoo Eau de Toilette 35 ml |
| Merk | Diesel |
| Collectie | Only The Brave Tattoo |
| EAN | 3605521922830 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 35 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Geurnoten | Salie, Benzoë, Rode appel, Tabak, Peper, Mandarijn, Houtnoten, Patchoeli |
| Prijs per eenheid | € 168,60 per 100 ml |